BKS Bogucin - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Kalendarium

28

07-2016

czwartek

Trening 18:00 - seniorzy

29

07-2016

piątek

Trening 17:30 - juniorzy

30

07-2016

sobota

31

07-2016

niedziela

Runda wstępna PP - 17:30

01

08-2016

pon.

02

08-2016

wtorek

03

08-2016

środa

21 urodziny obchodzi Jakub Baran

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 167, wczoraj: 252
ogółem: 601 135

statystyki szczegółowe

Mecz 2016-06-18, 17:00


herb Avenir Jabłonna 3:2 herb BKS Bogucin
Avenir Jabłonna   BKS Bogucin

Aktualności

Okres przygotowawczy do sezonu 2016/2017

  • autor: maja24, 2016-07-24 15:23

Pierwszy trening w sezonie 2016/2017 odbędzie się w czwartek 28 lipca 2016.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski.

Wykaz meczów PP oraz sparingów:

31.07 BKS Bogucin - Victoria Rybczewice/Dywany Łuszczów godz. 17:30


Finansowanie klubu

  • autor: maja24, 2016-06-15 16:40

 

Klub jest finansowany
 z środków
 
Urzędu Gminy Garbów

 


Zmiany kadrowe wiosna 2016

  • autor: maja24, 2016-04-01 13:52

Zawodnicy, którzy dołączyli do kadry BKS Bogucin przed rundą wiosenną:

Baran Karol (1991) - powrót po dłuższej przerwie

Jurek Michał (1992) - powrót po dłuższej przerwie

Kasperek Michał (1993) - transfer czasowy (Hetman Żółkiewka)

Kuchta Artur (1976) - transfer definitywny (Hetman Gołąb)

Włodowski Jacek (1990) - powrót po dłuższej przerwie

Zawodnicy, którzy odeszli:

Grabarz Piotr (1998) - skrócenie wypożyczenia (Wisła Puławy)

Kłysiak Adam (1994) - nie wznowienie treningów

Zawodnicy kontuzjowani:

Bukowski Maciej (1994)

Podymski Dariusz (1987)


Archiwum aktualności


Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Avenir JabłonnaBKS Bogucin
Avenir Jabłonna   BKS Bogucin
2016-08-21, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Avenir Jabłonna - BKS Bogucin
LZS Krężnica Jara - LZS Wierzchowiska
Graf - Marina Zemborzyce (Lublin) - PLKS Piotrcovia Piotrków
Rohland Tuszów - Błękitni Dys
Pogoń 07 Lubartów - GLKS Głusk
Legion Tomaszowice - Sokół Konopnica
KS Ciecierzyn - Motor II Lublin